Vivid - VirtueMart Template

Friss Hírek

DOBOGÓ TÉLEN IS A HEGYALJA2050 SE SPORTOLÓITÓL

Újabb mozgalmas év kezdődött el a Hegyalja2050 Sport- és Szabadidő Egyesület futóinak, akik kitartást és energiát nem kímélve mutatják meg tehetségüket minden alkalommal a hideg téli időjárás ellenére is. Varga Ildikó ezúttal a Winter Trail Sprint elnevezésű terepfutóverseny hét és fél kilométeres távján vett részt a tököli parkerdőben január 27-én, ahol nem volt szintkülönbség azonban ennek ellenére is technikás pályával kellett megküzdenie a sportolónak.

Ezen a távon összesen száznyolcvanhét versenyző állt rajthoz, amelyből százhét női induló volt. A rajtot követően, a jól futható terepen kisebb emelkedők nehezítették a haladást, néhol elég csúszós részekkel. A havas táj azonban minden nehézségért kárpótolta Ildikót a versenyzés során. A gyönyörű fehér hótakaróval borított erdőben végül negyven perc harmincegy másodperces időeredményének és kitartásának is köszönhetően az abszolút harmadik helyen ért célba, míg 30+ kategóriában az előkelő második helyezést szerezte meg a Hegyalja2050 Sport- és Szabadidő Egyesület sportolója.