Vivid - VirtueMart Template

Friss Hírek

VASÁRNAPTÓL MÁR A JÖVŐ ÉVI MENETREND ÉRVÉNYES

December 13-ától, vasárnaptól a MÁV-START új menetrendje szerint közlekednek a vonatok. A 2016. december 10-ig érvényben lévő menetrend módosításainak köszönhetően több millió meglévő és leendő utas számára érdemben bővül az utazási kínálat és javul a szolgáltatás minősége. Az európai uniós forrásokból elvégzett és megkezdett beruházások, a felújított pályák és kocsik, továbbá a beszerzett új motorvonatok jelentette előnyökkel hatékonyabban él a vasúttársaság 2016-ban.

 

Óránként közlekednek InterCity vonatok Győrbe, Budapestről fél órával csökken az utazási idő Linz, Salzburg és München irányába. Jövőre pedig a MÁV-START év közben is gyakrabban hangolja a menetrendet az igényekhez és a befejezett fejlesztésekhez.

Online televízióadás

online television

Hirdetések

FELHÍVÁS

 

                 

Hirdetés

mecenatura logoA Globo TV médiaszolgáltatási tevékenységét a
Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

Globo Heti Műsorújság

Hétfő

07:00 Globo Magazin

08:00 Tanulószoba

10:00 Kvantum

11:00 Szent István TV - új adás

12:00 Székelyföld Magazin - új adás

13:00 Generációnk

14:00 Globo Konyha

14:30 Diagnózis

15:00 Középsuli

16:00 Sport Társ

17:00 A Doktor - új adás

17:30 Mese Délelőtt

18:00 Globo Portré

19:00 Globo Magazin

20:00 Szerencsi Hiradó

 

SFbBox by afl odds

Today 296

Yesterday 361

Week 2011

Month 5135

All 679137

Currently are 145 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions