Vivid - VirtueMart Template

Friss Hírek

VASÚTI MENETREND VÁLTOZÁS

A hétvégi munkanaphoz igazodik a vonatok közlekedési rendje. December 11-én, pénteken a munkanapra érvényes menetrend szerint közlekedtek a vonatok. A pénteki menetrend december 12-én is érvényes, a szokásos pénteki rásegítő járatok is közlekednek. A változások a hét utolsó napját már nem érintik, akkor a vasárnapi menetrend lesz érvényben.

Online televízióadás

online television

Hirdetések

FELHÍVÁS

 

                 

Hirdetés

mecenatura logoA Globo TV médiaszolgáltatási tevékenységét a
Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

Globo Heti Műsorújság

Hétfő

07:00 Globo Magazin

08:00 Tanulószoba

10:00 Kvantum

11:00 Szent István TV - új adás

12:00 Székelyföld Magazin - új adás

13:00 Generációnk

14:00 Globo Konyha

14:30 Diagnózis

15:00 Középsuli

16:00 Sport Társ

17:00 A Doktor - új adás

17:30 Mese Délelőtt

18:00 Globo Portré

19:00 Globo Magazin

20:00 Szerencsi Hiradó

 

SFbBox by afl odds

Today 552

Yesterday 294

Week 2337

Month 8004

All 682006

Currently are 84 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions