Vivid - VirtueMart Template

Friss Hírek

MÁV ÜNNEPI MENETREND

Az augusztus 20-ai ünnepnap és a hosszú hétvége miatt, illetve ennek megfelelően az utazási szokások szerint változik a vonatok közlekedési rendje.Augusztus 19-én a pénteki, augusztus 20-án a szombati, augusztus 21-én és 22-én az ünnepnapi, augusztus 23-án a vasárnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok. A várható utasforgalmi igényekhez igazodva a vasúttársaság az összes rendelkezésére álló, üzemképes járművét felhasználja. A helyjegyfogyás figyelembe vételével – ahol az utasforgalom indokolja – a lehetőségekhez képest az InterCity és gyors vonatokhoz plusz kocsikat is kapcsolnak. Javasolja a MÁV-START, hogy a menetjegyeket és helyjegyeket elővételben váltsák meg, illetve vegyék igénybe az internetes jegyvásárlás, továbbá az otthoni menetjegynyomtatás lehetőségét is a https://jegyvasarlas.mav-start.hu/eTicketV2/ weboldalon keresztül.

Online televízióadás

online television

Hirdetések

FELHÍVÁS

 

                 

Hirdetés

mecenatura logoA Globo TV médiaszolgáltatási tevékenységét a
Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

Globo Heti Műsorújság

Hétfő

07:00 Globo Magazin

08:00 Tanulószoba

10:00 Kvantum

11:00 Szent István TV - új adás

12:00 Székelyföld Magazin - új adás

13:00 Generációnk

14:00 Diagnózis

15:00 Középsuli

16:00 Sport Társ

17:00 A Doktor - új adás

17:30 Mese Délelőtt

18:00 Globo Portré

19:00 Globo Magazin

20:00 Szerencsi Hiradó

 

SFbBox by afl odds

Today 279

Yesterday 929

Week 2350

Month 8668

All 709278

Currently are 52 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Inserted where the ad unit is to be displayed: