Vivid - VirtueMart Template

Friss Hírek

MÓDOSUL A MENETREND



A menetrendmódosítás lép életbe április másodikától a MÁV-Volán-csoport járatain, ami Szerencset is érinti.

Budapest―Hatvan―Miskolc―Szerencs―Sátoraljaújhely (80-as) vonal:
A Füzesabonyból 7:10-kor, 9:43-kor, 11:43-kor, 13:43-kor, 15:43-kor és 17:43-kor induló személyvonatok (5087, 5097, 5085, 5095, 5083, 5093) 1 perccel később érkeznek Vámosgyörkre.

Miskolc―Bánréve―Ózd (92-es) és Hatvan―Miskolc―Szerencs―Sátoraljaújhely (80-as) vonal:
A vasárnapi közlekedési rendi napokon Kazincbarcikáról 16:35-kor a Keleti pályaudvarra induló gyorsvonat (15403) Sajó expresszvonatként közlekedik április 2-től. Díjmentes helyjegyet kell váltani az utasok kényelmesebb utazása érdekében.

Szerencs―Hidasnémeti (98-as) vonal:
A Hidasnémetiből 12:11-kor és 18:11-kor Abaújszántóra induló személyvonatok (35255, 35241) 4 perccel korábban közlekednek, így Hidasnémetiből 12:07-kor, illetve 18:07-kor fognak indulni.

Online televízióadás

online television

Hirdetések

FELHÍVÁS

 

                 

Hirdetés

mecenatura logoA Globo TV médiaszolgáltatási tevékenységét a
Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

Globo Heti Műsorújság

Hétfő

07:00 Globo Magazin

08:00 Tanulószoba

10:00 Kvantum

11:00 Szent István TV - új adás

12:00 Székelyföld Magazin - új adás

13:00 Generációnk

14:00 Diagnózis

15:00 Középsuli

16:00 Sport Társ

17:00 A Doktor - új adás

17:30 Mese Délelőtt

18:00 Globo Portré

19:00 Globo Magazin

20:00 Szerencsi Hiradó

 

SFbBox by afl odds

Today 61

Yesterday 197

Week 1482

Month 10783

All 698614

Currently are 65 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions