Vivid - VirtueMart Template

Friss Hírek

DÖNTETLEN AZ ELSŐ ASZTALITENISZ MÉRKŐZÉSEN

A 2016 - 2017 évi bajnokság nyitómérkőzését szeptember 4 - én hazai pályán kezdte az Szerencs Városi Sport Egyesület asztalitenisz csapata. Vendégként az Egri Coop SC II. gárdája csapott össze a hazaiakkal. A páros mérkőzések után a 16 egyéni játszmák során a vendég gárdát a hét 3 :2 es mérkőzésből ötöt megnyerve már 8 : 4 re is vezetett. A meccs utolsó harmadában az SZVSE jól hajrázva a döntetlenért játszhatott, azonban 10 : 8 as vereség lett a vége.

Egyéniben Stadler Tamás, Korály Tibor, Köllő András kétszer, Török Gábor egyszer volt eredményes. Párosban a Köllő - Stadler kettős diadalmaskodott. A helyi együttes a tavalyi bajnokságban a negyedik helyet szerezte meg, azonban az idei szezonban a vezetőedző szerint az NB II- ben való bennmaradás a cél. Az első számú játékosuk, Bodnár József a DVTK gárdáját erősíti tovább.