Vivid - VirtueMart Template

Friss Hírek

KEMÉNYEN KÜZDÖTTEK A SZERENCSI KOSARAS FIÚK

Hazai pályán fogadta a Szerencs Város Sportegyesületének U18-as csapata november 28-án a Beszterce KK csapatát, a Kulcsár Anita Városi Sportcsarnokban. Endrész Tamás, edző kihangsúlyozta azt, hogy ez a csapat az egyik legjobb a régiós bajnokságban, így tudták, hogy nehéz meccs van kilátásban. Az ellenfél már egy jól összeszokott, képzett, régóta együtt játszó játékosokból álló csapat volt. Feltehetően ezért játszott a mérkőzés elején megilletődötten a hazai csapat.

A játék során a hazaiak támadása folyamatosan kudarcot vallott, nem sikerült pontokat szereznünk, és sajnos a védekezés sem működött. Emiatt a félidőre már egy 40 pontos különbség alakult ki az ellenfél javára. A félidőben sikerült kicsit rendet tenni a fiúk fejében. A második félidőt egy 11 0-s futással kezdtük. Az utolsó percekre már 15 pontra sikerült feljönnünk. Az edző nagyon örült, hogy a második játékrészre a játékosai összeszedték magukat. Úgy vélte nagy tanulság, hogy nem szabad hagyni az ellenfélnek, hogy ekkora előnyre tegyen szert a mérkőzés elején. A SZVSE - Beszterce KK 71-91.