Vivid - VirtueMart Template

Friss Hírek

ASZTALITENISZ SZERENCSEN

Október első hétvégéje az asztaliteniszről szólt a szerencsi együttes számára. Szombaton Mezőberényben 10–4-es vereséget szenvedettek. Vasárnap hazai környezetben fogadták a debreceni csapatot, a szerencsi csapat 9–5 arányban múltuk felül az ellenfelünket. Reményeik szerint az NB I-ben tudnak maradni. Az NB II-es együttes szombaton 12-6 arányban diadalmaskodott. Vasárnap pedig ők is hazai környezetben fogadták a debreceni csapatot, akik ellen szintén sikerült 11-7 arányban nyerni.

Vasárnap a III. Tehetségek Kupa került megrendezésre a Hunyadi sportcsarnokba. Három versenyszámot hirdettek meg: a 12 év alattiaknak, a 12 év felettieknek, illetve az összevont kategóriát. A szerencsi fiatalok mellett a DVTK asztalitenisz szakosztály ifjú játékosai képviseltették magukat a versenyen. Az összevont kategóriát Ács Noel nyerte Szerencsről, a második Rédai Bálint lett, a DVTK játékosa, a harmadik helyezést pedig a szerencsi Jenei Marcell és Szemán Ábel szerezte meg. A 12 év feletti versenyt Ács Noel nyerte Szerencsről, a második Kerekes Zalán lett, szintén Szerencsről, míg a bronzérem Vascsák Vincének, a DVTK játékosának jutott. A 12 év alattiak versenyén az aranyérmet a szerencsi Szemán Ábel nyerte meg, második lett Jenei Marcell Szerencsről, a harmadik helyezést pedig Csüri Dániel, a DVTK versenyzője szerezte meg.