Vivid - VirtueMart Template

Friss Hírek

Biztató teljesítmény a kézilabda pályán

A Szerencs Városi Sport Egyesület női kézilabda csapata a 2020-2021-es bajnoki szezon tavaszi fordulójából 2 merkőzést lejátszottak a szerencsi lányok novemberben, így az alapszakaszból már csak 4 mérkőzésünk maradt. A második helyről várta a helyi gárda a folytatást, szerették volna a rájátszást onnan folytatni. Katona Krisztina, edző elmondta azt, hogy sajnos az elmúlt 2 meccset elvesztették, pedig a miskolci csapatot az ősszel sikerült 8 góllal megverni, a tiszaújvárosi lányokkal pedig döntetlent játszottak. Az edző úgy vélte, hogy túl nagy volt a megfelelési kényszer, nagyon görcsös volt a gárda , így nem sikerült nyerniük. Ebben a lelki állapotban érkeztünk el a szerencsi kézilabdás lányok a harmadik merkőzésünkhöz, ahol a Borsodi Kézilabda Akadémia csapatát fogadták. Veretlenül, pontvesztés nélkül vezetik a bajnokságot, így az esélytelenek teljes nyugalmával vágtak neki a találkozónak. Veszíteni valójuk nem volt, sajnos két kezdőjátékos is hiányzott a csapatból. Így 10-en, 4 serdülő játékossal vágtak neki a találkozónak. Nagyon jól kezdtük a lányok, a 20. percig tartották a tempót, igyekeztek nem lemaradni, viszont az utolsó 10 percre nagyon kijött a fáradság, ahol a sok eladott labda megbosszulta önmagát. A szünetre a csapatok 12-21-es eredménnyel vonultak el. A vedekezésük kezdett jól működni és sikerült a gyors támadásokat pontosan befejezni. Így a második félidőt 19-14 arányban megnyerte a hazai együttes. A mérkőzés 31-35-es végeredménnyel zárult. Ezzel a pozitív energiával vágnak, majd neki a március 18-ai utolsó alapszakaszi találkozónak a szerencsiek. Az SZVSE női kézilabda csapata a második helyen áll a tabellán, így bíznak abban, hogy innen folytathatjuk a rájátszás mérkőzéseit.