Vivid - VirtueMart Template

Friss Hírek

A sárga lapok mérkőzése

Szerencs Város Sportegyesületének női kézilabda csapata hazai pályán fogadta a Sárospatak gárdáját. Mindkét csapat lendületesen kezdett, viszont a szerencsiek játékán érezni lehetett a tapasztaltabb játékosok által képviselt fölényt. A mérkőzésen végig vezettek, bár előfordult, hogy a büntetések miatt csak 2 hazai játékos maradt a pályán. A bírók 6 sárga lapot és 2 piros lapot is kiosztottak és 17 db. két perces kiállítás is volt a két csapat részére összesen. A játékosok a félidőre 23:13-as szerencsi vezetéssel vonultak. A második félidő sem maradt el az előzőtől. Ugyan az ellenfél ledolgozott valamennyit a hátrányából, de a szerencsi gárda javára 38:32 –es végeredménnyel zárult a találkozó. Katona Krisztina edző szerint, a sok kiállítás sem tudta befolyásolni a végeredményt. Ebben az évben ez az utolsó mérkőzés volt. Most egy egy hónapos pihenő következik, ami nagyon jót fog tenni, jól fog esni a pihenés. Elég nehéz őszi idény volt, kevesen voltak, sok volt a sérülés, sok minden nehezítette a felkészülést. Az edző elmondta még, hogy január elején újult erővel kezdenek neki a felkészülésnek, és februárban pedig indul a tavaszi forduló, ahol azért fognak dolgozni, hogy a tabella első helyén álló csapatot is le tudják győzni.