Vivid - VirtueMart Template

Friss Hírek

KÁBÍTÓSZER-KERESKEDELEM MIATT VETT ŐRIZETBE KÉT NŐT AZ ÓZDI RENDŐRSÉG

Az Ózdi Rendőrkapitányság kábítószer-kereskedelem bűntettének gyanúja miatt indított eljárást egy 42 és egy 44 éves helyi nő ellen.

A gyanú szerint március 17-e előtt több alkalommal is tiltott szereket értékesítettek otthonukban.
A rendőri intézkedést megelőzően az asszonyok egy pénztárcát dobtak ki az ablakon, amelyben alumíniumfóliába csomagolt, adagokra osztott kristályos anyagot találtak. A nyomozók összesen 31 csomagot foglaltak le.

A két nőt a helyi rendőrök a vármegyei főkapitányság kommandósaival közösen fogták el, majd gyanúsítottként kihallgatták és őrizetbe vették. Letartóztatásukat is kezdeményezték.

Az ügy kapcsán még két férfit hallgattak ki kábítószer birtoklásának gyanúja miatt.

 

 

Forrás

Online televízióadás

online television

Hirdetések

FELHÍVÁS

 

                 

Hirdetés

mecenatura logoA Globo TV médiaszolgáltatási tevékenységét a
Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

Globo Heti Műsorújság

Hétfő

07:00 Globo Magazin

08:00 Tanulószoba

10:00 Kvantum

11:00 Szent István TV - új adás

12:00 Székely Konyha és Kert - új adás

13:00 Székely Gazda - új adás

14:00 Diagnózis

15:00 Középsuli

16:00 Sport Társ

17:00 A Doktor - új adás

17:30 Mese Délelőtt

18:00 Globo Portré

19:00 Globo Magazin

20:00 Szerencsi Hiradó

 

SFbBox by afl odds

Today 691

Yesterday 603

Week 4134

Month 18659

All 1356793

Currently are 69 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions